children-foot-sleepy

Když jdou děti spát

Cena 1799,- Kč za nejméně 3 hodinový společenský večer a degustační sadu 6 originálních lahví vína

Na středeční večer jsme na přání těch, kteří tráví dlouhé dny doma se svými úžasnými potomky, připravili degustaci na pozdější dobu. Až uložíte a uspíte svá drahá dítka, připojte se k nám a užijte si příjemný večer s vínem a řízenou degustací. Připravili jsme si pro vás virtuální návštěvu jižní Moravy a dvou místních vinařství. Prvním navšíveným vinařstvím bude Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice a ochutnáme jejich unikátní moravský sekt Brut z odrůdy Chardonnay. Poté zavítáme do Vinařství PPS a ochutnáme jejich vynikající moravská zemská vína Sauvignon, Neronet a Franko Nero a také jejich přívlastková vína včetně jejich vlajkové lodi – Pálava, Výběr z bobulí nebo Ryzlinku Rýnského v Pozdním sběru. Připojte se, užijte si příjemný degustační večer s námi a dalšími lidmi, kteří mají oblibu v dobrém víně a chtějí se pobavit. Dejte své potomky spát a načerpejte síly na další dny!

Sommeliérův výběr obsahuje:
(1) ŠSVP, Chardonnay, Brut, N/V
(2) PPS Sauvignon, Moravské zemské víno, 2017, Suché
(3) PPS Ryzlink Rýnský, Pozdní sběr, 2018, Suché
(4) PPS Pálava, Výběr z bobulí, 2018, Sladké
(5) PPS Neronet, Moravské zemské víno, 2018, Suché
(6) PPS Franko Nero, Moravské zemské víno, 2017, Polosladké

Celková cena je 1799,- Kč s DPH.
Pro rodiče 3 a více dětí sleva 20 %.
Orientační délka degustace je 2 – 3 hodiny.
Pro doručení víno k vám využíváme služeb PPL a cena za doručení je 220 Kč.

Cena zahrnuje vybrané láhve vína a řízenou živou degustaci jednotlivých vín formou video on-line. Degustace je plánována na 2 hodiny. Po zdegustování všech vín pokračujeme volnějším programem a diskusí k jednotlivým vínům a povídáním o dalších zajímavostech z vinařství a enologie obecně. Typická délka celého večera je 3 hodiny. Užijte si opravdu příjemný večer a pojďte se s námi dozvědět zase něco nového o víně.

Pokud máte obavy o uchování vína po degustaci, nabízíme Vám vakuovou pumpičku na víno a sadu 4 zátek v ceně 500,- Kč. Tuto sadu Vám dopravíme společně s vínem. Volba, které lahve si otevřete přímo s námi a o kterých si pouze poslechnete a otevření si necháte až na jindy, je pouze na Vás!

Máte dotazy nebo komentáře? Napište nám na náš Facebook nebo nám zavolejte na telefon 770 608 368.

Tato služba je poskytována pouze osobám starším 18 let. Ověření věku bude provedeno při předání vín.

Máte-li zájem o naši degustaci mimo vypsané termíny, dejte nám prosím vědět:

Sdílet degustaci

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin