lahve

Degustace vín Regina Coeli

Cena 2199,- Kč za nejméně 3 hodinový společenský večer a degustační sadu 6 originálních lahví vína

Tentokrát zavítáme na jižní Moravu do vinařství Trpělka a Oulehla, známého také jako Regina Coeli. Jeho majitelé věří, že když se k dílu přistupuje s péčí a láskou, projeví se to v hroznech a konečně i ve výsledném produktu – víně. Ochutnejte s námi proto jejich vynikající bílá a červená vína. Do rozšířené varianty jsme pro vás zařadili víno s označení „sur-lie“ a „Staré keře“. Chcete se dozvědět proč toto označení, co znamená a jak takové víno chutná? Připojte se užijte si příjemný večer s námi a dalšími lidmi, kteří mají oblibu v dobrém víně a chtějí se také v těchto časech pobavit.

Sommeliérův výběr degustovaných vín obsahuje:
(1) Pálava, zemské, 2018, suchá
(2) Sauvignon, pozdní sběr, 2017/2018, suché
(3) Frankovka, pozdní sběr, 2017, suchá
(4) Svatovavřinecké, zemské, 2016/2017, suché
(5) Chardonnay, pozdní sběr, 2016, sur-lie, suché
(6) Veltlínské zelené, pozdní sběr, 2018, suché (Staré keře)

Celková cena je 2199,- Kč s DPH.
Orientační délka degustace je 2 – 3 hodiny.
Pro doručení víno k vám využíváme služeb PPL a cena za doručení je 220 Kč.

Cena zahrnuje vybrané láhve vína a řízenou živou degustaci jednotlivých vín formou video on-line. Degustace je plánována na 2,5 hodiny. Po zdegustování všech vín pokračujeme volnějším programem a diskusí k jednotlivým vínům a povídáním o dalších zajímavostech z vinařství a enologie obecně. Typická délka celého večera je 4 hodiny. Užijte si opravdu příjemný večer a pojďte se s námi dozvědět zase něco nového o víně.

Pokud máte obavy o uchování vína po degustaci, nabízíme Vám vakuovou pumpičku na víno a sadu 4 zátek v ceně 500,- Kč. Tuto sadu Vám dopravíme společně s vínem. Volba, které lahve si otevřete přímo s námi a o kterých si pouze poslechnete a otevření si necháte až na jindy, je pouze na Vás!

Máte dotazy nebo komentáře? Napište nám na náš Facebook nebo nám zavolejte na telefon 770 608 368.

Tato služba je poskytována pouze osobám starším 18 let. Ověření věku bude provedeno při předání vín. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit událost v případě účastni méně než 4 přihlášených a refundovat Kupujícímu neposkytnutou službu.

Máte-li zájem o naši degustaci mimo vypsané termíny, dejte nám prosím vědět:

Sdílet degustaci

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin